Traseu fara sala
Daca s-ar aproba chestia aia cu traseul, sa nu mai fie nevoie sa dai sala, s-ar plati alea 6 ore de conducere?
-
george alexandru stanga a raspuns in 02 Aprilie 2013:normal k le platesti !!!!!!!!!!
-
Varlan Costel SI Nicoleta a raspuns in 29 Martie 2013:pe care ai invatat pe alea cu 42 de chestionare ca sa stiu si eu sa invat.multumesc
-
ana maria a raspuns in 29 Martie 2013:AM LUAT SALA AZI SUNT TOATE CHESTIONARELE DE AICI CU 26 BAFTA SI VOUA MULTUMESC ACESTIU SITE XXXXXX
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 28 Martie 2013:Da




