Daca s-ar aproba chestia aia cu traseul, sa nu mai fie nevoie sa dai sala, s-ar plati alea 6 ore de conducere?

Intrebare postata de andreea mitran in Examenul.


  1. george alexandru stanga a raspuns in 02 Aprilie 2013:
    normal k le platesti !!!!!!!!!!
  2. Varlan Costel SI Nicoleta a raspuns in 29 Martie 2013:
    pe care ai invatat pe alea cu 42 de chestionare ca sa stiu si eu sa invat.multumesc
  3. ana maria a raspuns in 29 Martie 2013:
    AM LUAT SALA AZI SUNT TOATE CHESTIONARELE DE AICI CU 26 BAFTA SI VOUA MULTUMESC ACESTIU SITE XXXXXX
  4. Echipa pdc.ro a raspuns in 28 Martie 2013:
    Da

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici