Daca nu ma prezint la traseu si iau sala, ce se intampla? Ma pot reprograma pentru traseu sau iau totul de la capat? Multumesc.

Intrebare postata de Venera Iacob in Examenul.


  1. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 02 Aprilie 2013:
    Te poti reprograma, dar esti penalizata cu 30 zile!
  2. george alexandru stanga a raspuns in 02 Aprilie 2013:
    nu o sa te reprogrameze din nou vezi k sala e valabila 90 de la data la care ai luat sala !!!!!!!!!!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici