Neprezentare traseu
Daca nu ma prezint la traseu si iau sala, ce se intampla? Ma pot reprograma pentru traseu sau iau totul de la capat? Multumesc.
-
Teaca Mihai Iulian a raspuns in 02 Aprilie 2013:Te poti reprograma, dar esti penalizata cu 30 zile!
-
george alexandru stanga a raspuns in 02 Aprilie 2013:nu o sa te reprogrameze din nou vezi k sala e valabila 90 de la data la care ai luat sala !!!!!!!!!!




