va rog sa ma ajutati am picat orasu si vreau sa stiu daca mai dau examen

Intrebare postata de oprea mihai in Examenul.


  1. oprea mihai a raspuns in 03 Aprilie 2013:
    multumesc....
  2. Zara Aida Luiza a raspuns in 02 Aprilie 2013:
    trebuie sa dai iar examen:(
  3. Echipa pdc.ro a raspuns in 02 Aprilie 2013:
    Inca nu a intrat si nu se stie exact cand va intra. Urmareste-ne si vei afla :)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici