Se mai da sau nu examenul teoretic (sala) in caz de esec la proba practica (traseu)?
Am sustinut "traseul" pe 19 martie 2013 si din pacate am picat si la sfarsitul probei politistul imi dadu o foaie in care am o copie a pozei din permisul de conducere ( viitorul permis sper ), trei poze din timpul desfasurarii probeii teoretice si imi scrie ca am fost declarat admis la proba teoretica sustinuta in data cutare si ca data expirarii rezultatului este un an de zile de la inceperea scolii de conducere. Acum nu mai stiu ce sa inteleg mai trebuie sa dau sala din nou sau nu ? mentionez ca am dat de trei ori sala pana in prezent si am luat de fiecare data.
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 02 Aprilie 2013:Inca nu s-a aprobat propunerea




