Intrebarile de pe site sunt cele de la examen? nu de alta dar am sala maine si sa stiu daca are rost sa fac de aici sau nu, mersi mult!

Intrebare postata de Stefan Mihai in Examenul.


  1. Radu Toni a raspuns in 03 Aprilie 2013:
    da sunt aceleasi. te ajuta sigur daca faci chestionarele de aici. bafta.
  2. Stefan Mihai a raspuns in 02 Aprilie 2013:
    multumesc frumos!
  3. Echipa pdc.ro a raspuns in 02 Aprilie 2013:
    Da, bafta!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici