oameni buni!!!!!!!!!!!nu ma lamuresc cand imi expira dosarul!!!un an de cand l-am bagat,de cand am inceput sau de cand am terminat?

Intrebare postata de Jarda Alina in Examenul.


  1. Jarda Alina a raspuns in 04 Aprilie 2013:
    ai impresia ca nu l-am citit?dar sunt vreo 4 date trecute pe el asa ca...m-a indus in eroare
  2. hantea liliana a raspuns in 04 Aprilie 2013:
    iti expira la un an d knd ai term orele d instruire:)
  3. george alexandru stanga a raspuns in 04 Aprilie 2013:
    dosarul iti expira dupa 1 an de la data trecuta pe el citestel si vei afla.............

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici