oare mai reusesc sa iau traseul?
oameni buni!!!!!!!!!!!nu ma lamuresc cand imi expira dosarul!!!un an de cand l-am bagat,de cand am inceput sau de cand am terminat?
-
Jarda Alina a raspuns in 04 Aprilie 2013:ai impresia ca nu l-am citit?dar sunt vreo 4 date trecute pe el asa ca...m-a indus in eroare
-
hantea liliana a raspuns in 04 Aprilie 2013:iti expira la un an d knd ai term orele d instruire:)
-
george alexandru stanga a raspuns in 04 Aprilie 2013:dosarul iti expira dupa 1 an de la data trecuta pe el citestel si vei afla.............




