stie cineva daca se mai da sala din noU? am picat traseul , au trecut cele 16 zile si as vrea sa merg sa dau sala, dar nu stiu daca s a aprobat proietul in legatura cu acest aspect ? Stie cineva?

Intrebare postata de Neagu Danaa in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 04 Aprilie 2013:
    Nu s-a aprobat. Daca ai picat traseul dai sala din nou! Nu mai dezinformati lumea!
  2. sfirlea adriana nicoleta a raspuns in 04 Aprilie 2013:
    daca ai luat sala si ai cazut la traseu dai numai traseu nu si sala bafta
  3. alexandra d sandru a raspuns in 04 Aprilie 2013:
    nu s-a aprobat tu si da sala
  4. george alexandru stanga a raspuns in 04 Aprilie 2013:
    nu sa aprobat nimic orcum mai dureaza cateva luni trebuie legea sa o publice in monitorul oficial........

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici