help me!
stie cineva daca se mai da sala din noU? am picat traseul , au trecut cele 16 zile si as vrea sa merg sa dau sala, dar nu stiu daca s a aprobat proietul in legatura cu acest aspect ? Stie cineva?
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 04 Aprilie 2013:Nu s-a aprobat. Daca ai picat traseul dai sala din nou! Nu mai dezinformati lumea!
-
sfirlea adriana nicoleta a raspuns in 04 Aprilie 2013:daca ai luat sala si ai cazut la traseu dai numai traseu nu si sala bafta
-
alexandra d sandru a raspuns in 04 Aprilie 2013:nu s-a aprobat tu si da sala
-
george alexandru stanga a raspuns in 04 Aprilie 2013:nu sa aprobat nimic orcum mai dureaza cateva luni trebuie legea sa o publice in monitorul oficial........




