Deci am luat sala in luna martie si am avut traseul programat in luna Aprilie. Ei bine am picat traseul , stiu ca ar trebui sa dau sala dupa 15 zile. Insa nelamurirea mea este.Trebuie sa dau sala dupa 15 zile lucratoare sau dupa 15 zile calendaristice

Intrebare postata de Vasile Dorinel in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 08 Aprilie 2013:
    Dupa a 16-a zi calendaristica te pe inscrie din nou

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici