Ce fac acuma?
Deci am luat sala in luna martie si am avut traseul programat in luna Aprilie. Ei bine am picat traseul , stiu ca ar trebui sa dau sala dupa 15 zile. Insa nelamurirea mea este.Trebuie sa dau sala dupa 15 zile lucratoare sau dupa 15 zile calendaristice
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 08 Aprilie 2013:Dupa a 16-a zi calendaristica te pe inscrie din nou




