Am facut scoala la Cluj si am dat o data examenul aici, pe care nu l-am promovat la prima examinare.Cand am vrut sa imi depun din nou dosarul, se pare ca decalajul este foarte mare de 6 saptamani. Asa ca m-am gandist sa incerc sa sustin examenul in judetul meu de domiciliu HD,in Cluj fiind cel de rezidenta.Intrebarea mea este: Ce anume am nevoie in plus la dosar, ca sa il pot depune in alt judet decat cel in care am incheiat scoala si am sustinut primul examen?

Intrebare postata de Bosneag Maria in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici