Examen in alt judet
Am facut scoala la Cluj si am dat o data examenul aici, pe care nu l-am promovat la prima examinare.Cand am vrut sa imi depun din nou dosarul, se pare ca decalajul este foarte mare de 6 saptamani. Asa ca m-am gandist sa incerc sa sustin examenul in judetul meu de domiciliu HD,in Cluj fiind cel de rezidenta.Intrebarea mea este: Ce anume am nevoie in plus la dosar, ca sa il pot depune in alt judet decat cel in care am incheiat scoala si am sustinut primul examen?




