Am dat proba practica pe 29 martie si am picat. am primit insa o foaie pe care scrie ca rezultatul obtinut la examenul teoretic este valabil un an de la absolvirea scolii auto. Intrebare: mai dau inca o data examenul teoretic sau trebuie sa dovedesc ca am mai facut 6 sedinte de conducere in perioada asta? Multumesc!

Intrebare postata de mit ani in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 11 Aprilie 2013:
    Oficial inca nu s-au aprobat aceste modificari. Conform legii in vigoare, trebuie sa dai examen din nou. Intreaba la scoala de soferi pentru mai multe detalii. Anunta-ne si pe noi ce ai rezolvat.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici