schimbari examen auto
Am dat proba practica pe 29 martie si am picat. am primit insa o foaie pe care scrie ca rezultatul obtinut la examenul teoretic este valabil un an de la absolvirea scolii auto. Intrebare: mai dau inca o data examenul teoretic sau trebuie sa dovedesc ca am mai facut 6 sedinte de conducere in perioada asta? Multumesc!
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 11 Aprilie 2013:Oficial inca nu s-au aprobat aceste modificari. Conform legii in vigoare, trebuie sa dai examen din nou. Intreaba la scoala de soferi pentru mai multe detalii. Anunta-ne si pe noi ce ai rezolvat.




