Buna ! Intrebarile la examenul de teorie sunt aceleasi ca cele din mediul de invatare si cele din chestionare ,la categoaria B ?multumesc

Intrebare postata de Stanciu Ana in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici