As vrea sa stiu.
Buna ! Intrebarile la examenul de teorie sunt aceleasi ca cele din mediul de invatare si cele din chestionare ,la categoaria B ?multumesc
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 11 Aprilie 2013:Sunt aceleasi doar ca sunt explicate
Buna ! Intrebarile la examenul de teorie sunt aceleasi ca cele din mediul de invatare si cele din chestionare ,la categoaria B ?multumesc