Este de ajuns daca am facut mediul de invatare o data ,cele 42 de chestionare si chestionarele de la "pe categorii" ptr B ? Se poate obtine sala ?

Intrebare postata de Stanciu Ana in Examenul.


  1. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 15 Aprilie 2013:
    Trebuie sa gandesti logic, si atunci totul este OK!
  2. Sergiu Vultur a raspuns in 12 Aprilie 2013:
    Buna Este f bine.Eu am invatat pentru profesionisti si am facut chestionarele pt cat c de 2 ori si am luat examenul.Mi-a cazut un chestionar pe care l-am facut aici:) Succes!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici