-
Ciuvar Nicolaie a raspuns in 22 Aprilie 2013:azi mi am primit permisul dar nu are si categoria A1 numai AM ,B si B1,CE O SA SE INTIMPLE DACA CONDUC SI MOPED DIN CATEGORIA A1?DACA NU E PUS A1 PE PERMIS?
-
Ciuvar Nicolaie a raspuns in 15 Aprilie 2013:multumesc pentru sfaturile care mi le ati dat.Acest sait cu chestionare l am facut si eu su azi am luat si orasul.Multumesc echipei acestui sait k ma ajutat.
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 15 Aprilie 2013:Da se poate




