Astazi am dat examenul de teorie, si am luat cu 26 de puncte datorita dumneavoastra.Va multumesc! m-au ajutat enorm de mult chestionarele de pe acet site.

Intrebare postata de Bejera Alice in Examenul.


  1. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 15 Aprilie 2013:
    Bafta la traseu!
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 15 Aprilie 2013:
    Felicitari pentru rezultate! :)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici