Va multumesc!
Astazi am dat examenul de teorie, si am luat cu 26 de puncte datorita dumneavoastra.Va multumesc! m-au ajutat enorm de mult chestionarele de pe acet site.
-
Teaca Mihai Iulian a raspuns in 15 Aprilie 2013:Bafta la traseu!
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 15 Aprilie 2013:Felicitari pentru rezultate! :)




