Examen valabil 1 an?
Am luat sala pe data de 13-03-2013 si am cazut astazi la traseu. Mai repet examenul teoretic (sala)? Am inteles ca acest examen luat este valabil un an de zile (pana expira scoala) as dorii si eu un raspuns de la voi. Multumesc.
-
aonofriesei-puiu raluca-constantina a raspuns in 11 Mai 2013:asa am patit si eu!am luat din prima sala pe data de 8.03 2013.am picat traseul.pe fisa de examinare la sala scrie asa:ai fost promovat cu nr x de puncte.si rezultatul este valabil 1 an pana la expirarea scolii(1 an).nu este ceva ce am auzit,este ceva ce scrie in fisa... .care-i treaba pana la urma?itreb acum ca am sunat la politie si nu raspunde nimeni...
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 17 Aprilie 2013:Ce ai auzit tu era numai o propunere de modificare a legii. Deocamdata nu s-a aprobat, deci legea veche este in vigoare. Ne pare rau, dar trebuie sa dai sala din nou.




