azi am dat exm. l-am luat cu 25 bineînteles am si invatat mult asa cum se cere va multumesc pt acest site ...sanatate

Intrebare postata de dan bogdan in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici