programare examen
Buna ziua, In conditiile in care am picat traseul acum 16 zile, ma voi reprogama la sala, voi lua examenul teoretic, se poate face programarea inainte de 13 mai 2013, avand in vedere ca dosarul imi expira atunci? Sau, pot sustine examenul pentru traseu si dupa data expirarii dosarului, avand in vedere ca am reusit la proba teoretica inainte de data expirarii dosarului? Va multumesc mult
-
Dana Andrei a raspuns in 25 Aprilie 2013:Mutumesc pentru ajutor
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 25 Aprilie 2013:Dosarul trebuie sa fie valabil la data examenului. Fa cumva sa dai examen pana atunci.




