Despre examenul teoretic
Am picat azi a 2a data cu 20 puncte... Ce mai trebuie sa invat, ca nu mai stiu... multumesc
-
cojocaru mihai a raspuns in 16 Mai 2013:multumesc...astazi am luat sala cu 25 de puncte...multumesc mult de tot....
-
Tori Tory a raspuns in 16 Mai 2013:uite eu am dat ieri ex teoretic si l-am luat. ideea e sa inveti sanctiunile si infractiunie stiu ca e greu dar trebuie mie mi-au picat 4 intrebari din aceasta categ. apoi sa stii cand ti se ia permisul /certificatul de imatriculare/imobilizarea vehiculului. dupa sa iti scoti pe niste foi depasirea/stationarea/mersul inapoi interzis si limitele de viteza. vezi ca la incepatori viteza max admisa este mai mica cu 20km/h decat lim max admisa pe sectorul de drum ex 130km/h autostrada -20km/h si rezulta urm lucru persoanele cu mai putin de un an de practica pot sa circule pe autostrada cu 110km/h. si asa mai departe. iti sugerez sa faci toate chestionarele din cartea de la ed national de cel putin 2 ori si nu o sa mai ai probleme. sa auzim numai de bine:)




