Astazi se face o saptamana de cand am dat examenul la traseu si astazi mi-a venit permisul. Va multumesc!

Intrebare postata de Merei Corina Alexandra in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 27 Aprilie 2013:
    Felicitari! :)
  2. Radeanu Daniela a raspuns in 26 Aprilie 2013:
    FELICITARI EU MOR DE FRICA

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici