Am luat sala cu 23 de puncte, vreau sa stiu daca a intrat in vigoare legea aia cu sala. Multumesc acestui site.

Intrebare postata de petrica piki in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici