Am luat cu 23. Multumesc!
Am luat sala cu 23 de puncte, vreau sa stiu daca a intrat in vigoare legea aia cu sala. Multumesc acestui site.
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 10 Mai 2013:Felicitari! :)
Am luat sala cu 23 de puncte, vreau sa stiu daca a intrat in vigoare legea aia cu sala. Multumesc acestui site.