Am luat din prima sala cu 25 de puncte, dar am picat traseul. Examinatorul a fost oribil.

Intrebare postata de Vieru Geta in Examenul.


  1. Lungu Adrian a raspuns in 16 Mai 2013:
    Si eu am picat la oras,da nu examinatorul a fost oribil ci eu cu emotiile mele:))
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 10 Mai 2013:
    Ne pare rau. Ce s-a intamplat?

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici