Am picat la traseu
Am luat din prima sala cu 25 de puncte, dar am picat traseul. Examinatorul a fost oribil.
-
Lungu Adrian a raspuns in 16 Mai 2013:Si eu am picat la oras,da nu examinatorul a fost oribil ci eu cu emotiile mele:))
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 10 Mai 2013:Ne pare rau. Ce s-a intamplat?




