Am picat sala... insturucorul mi-a spus ca abia dupa 15 zile ma pot reprograma. Nu se poate mai repede? Data trecuta abia dupa o luna de la programare am putut sa-mi depun dosarul...

Intrebare postata de Mihoc MagDa in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 15 Mai 2013:
    Pune mana si invata serios, nu lua in gluma examenul. E unul din cele mai dificile examene.
  2. Florin Florinel a raspuns in 15 Mai 2013:
    sall uite am o problema am facut chestionarele aici si am picat de 3 ori la sala am invatat si codul rutier tot nu stiu ce sa mai fac ajutatima
  3. Ella Ellena a raspuns in 13 Mai 2013:
    am emotii sunt inca in scoala am invatat dar pic chestionarelee pe sistem pe calculatr pt k ma grabesc foarte tare......
  4. DRAGOS DRAGOS a raspuns in 11 Mai 2013:
    Asta e legea ca dupa 15 zile sa te poti reprograma iarasi! Invata bine chestionarele de aici, caci acestea sint si cele de la examen! Bafta!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici