Am picat sala, cand ma pot reprograma?
Am picat sala... insturucorul mi-a spus ca abia dupa 15 zile ma pot reprograma. Nu se poate mai repede? Data trecuta abia dupa o luna de la programare am putut sa-mi depun dosarul...
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 15 Mai 2013:Pune mana si invata serios, nu lua in gluma examenul. E unul din cele mai dificile examene.
-
Florin Florinel a raspuns in 15 Mai 2013:sall uite am o problema am facut chestionarele aici si am picat de 3 ori la sala am invatat si codul rutier tot nu stiu ce sa mai fac ajutatima
-
Ella Ellena a raspuns in 13 Mai 2013:am emotii sunt inca in scoala am invatat dar pic chestionarelee pe sistem pe calculatr pt k ma grabesc foarte tare......
-
DRAGOS DRAGOS a raspuns in 11 Mai 2013:Asta e legea ca dupa 15 zile sa te poti reprograma iarasi! Invata bine chestionarele de aici, caci acestea sint si cele de la examen! Bafta!




