Daca am picat examenul practic, se mai da examenul teoretic inca odata?

Intrebare postata de Popa Lucian in Examenul.


  1. Andrei Oana a raspuns in 30 Mai 2013:
    sunteti siguri? eu am citit altceva in lege
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 16 Mai 2013:
    Da
  3. elisabeta izabela a raspuns in 16 Mai 2013:
    da se mai da odata
  4. Tori Tory a raspuns in 16 Mai 2013:
    da. inca nu s-a aprobat legea care preciza ca nu mai dai sala dak pici orasul. deci bafta si nu e un capat de lume dak ai picat. tin pumnii sa iei!!!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici