Maine am sala. Am facut de 2 ori intrebarile de la categoria B, respectiv cele 42 de chestionare. Credeti ca iau sala? la chestionare fac tot peste 22....

Intrebare postata de Mihaela Lazarut in Examenul.


  1. pirvan rodica a raspuns in 03 Iunie 2013:
    azi am luat sala cu punctaj maxim . multumesc drpciv
  2. Mihaela Lazarut a raspuns in 23 Mai 2013:
    am făcut 24 de puncte...mulțumesc mult că m-ați ajutat!!!este cel mai bun site!!
  3. Echipa pdc.ro a raspuns in 22 Mai 2013:
    Ai sanse mari, dar totul depinde de tine ce faci la examen. Lasa emotiile acasa si concentreaza-te la fiecare intrebare si varianta de raspuns. Atentie la intrebarile capcana, nu te grabi! Succes, sa ne anunti ce ai facut :)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici