Credeti ca iau sala?
Maine am sala. Am facut de 2 ori intrebarile de la categoria B, respectiv cele 42 de chestionare. Credeti ca iau sala? la chestionare fac tot peste 22....
-
pirvan rodica a raspuns in 03 Iunie 2013:azi am luat sala cu punctaj maxim . multumesc drpciv
-
Mihaela Lazarut a raspuns in 23 Mai 2013:am făcut 24 de puncte...mulțumesc mult că m-ați ajutat!!!este cel mai bun site!!
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 22 Mai 2013:Ai sanse mari, dar totul depinde de tine ce faci la examen. Lasa emotiile acasa si concentreaza-te la fiecare intrebare si varianta de raspuns. Atentie la intrebarile capcana, nu te grabi! Succes, sa ne anunti ce ai facut :)




