Poimaine am sala...
Poimaine dau sala si am facut toate cele 42 de chestionare...din cele 42 de chestionare da si la examen? sau nu-s toate intrebarile puse aici? :(
-
cojocaru mihai a raspuns in 26 Mai 2013:da...intrebarile sunt toate in chestionare...dar cred ca mai este si nevoie de putin noroc...depinde ce cod nimeri...ce aleg cei care coordoneaza...dar daca ai invatat cit de cit,trebuie sa realizezi ca personalul din sala nu este ca cel de la pc-ul tau...poate ai ceva emotii,dar incearca sa te concentrezi numai pe intrebari si daca le stii,le trimiti,daca nu,le dai mai tirziu,dupa ce ai raspuns la cele care crezi ca ai fost sigura...sper ca o sa reusesti....o zi buna.....
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 22 Mai 2013:Intrebarile de pe acest site sunt la examen




