INVATATI INVATATI si nu va dati batuti eu am dat o data si lam luat cu 25 si la oras nu treb sa aveti emoti si sa va ganditi ca sunteti un sofer de tacxi si ca in loc de polititst este clientul care va spunde pe unde sa megeti

Intrebare postata de draganescu stelian in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici