Buna dimineata. Am luat sala si joi acum pe 30 am orasul si am ceva emotii... ce pot sa fac sa scap de ele si cum pot face ca sa iau si orasul? Multumesc....

Intrebare postata de cojocaru mihai in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici