cum fac deosebirea dupa un sens giratoriu daca drumul pe care urmeaza sa intru e cu un singur sens,sau are doua benzi pe sens?aici ma incurc adeseori...ce trebuie sa fac sa scap de teama asta?cum sa fac deosebirea intre ele?

Intrebare postata de cojocaru mihai in Examenul.


  1. popita alina a raspuns in 20 Iunie 2013:
    Fii mai explicit!trebuie sa fim atenti la indicatoare,nu?

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici