ma cam derutez in intersectii...
cum fac deosebirea dupa un sens giratoriu daca drumul pe care urmeaza sa intru e cu un singur sens,sau are doua benzi pe sens?aici ma incurc adeseori...ce trebuie sa fac sa scap de teama asta?cum sa fac deosebirea intre ele?
-
popita alina a raspuns in 20 Iunie 2013:Fii mai explicit!trebuie sa fim atenti la indicatoare,nu?




