multumesc saitului vostru datorita voua am luat si sala si orasu multumesc mult .

Intrebare postata de oprea mihai in Examenul.


  1. Dalca Mariana a raspuns in 04 Iunie 2013:
    multumesc saitului vostru,datorita voua am luat sala din prima.Daca pic la oras trebue sa dau sala din nou? Am dat examenul la sala pe 3 iunie 2013. mariana

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici