Daca iau sala si nu iau orasul dau iarasi sala?

Intrebare postata de Berechet Mihai Mihai in Examenul.


  1. Drugea mihaela a raspuns in 05 Iunie 2013:
    probabil am fost informata gresit imi cer scuze oricum voi stiti mai ca noi
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 04 Iunie 2013:
    Nu este adevarat, sunt zvonuri. Nu exista nimic oficial, au fost doar niste propuneri de modificare a legii.
  3. Dalca Mariana a raspuns in 04 Iunie 2013:
    chiar este adevarat ?
  4. Echipa pdc.ro a raspuns in 04 Iunie 2013:
    Mihaela, ai o sursa? De unde ai luat tu legea asta?
  5. Drugea mihaela a raspuns in 03 Iunie 2013:
    de la 1 iunie a intrat in vigoare legea nu mai dai sala iar daca dai orasul de 6 ori si nu iei te intorci la sala iar
  6. Echipa pdc.ro a raspuns in 03 Iunie 2013:
    Da

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici