salut. am si eu o nelamurire:)))....deci fac chestionare fac minim 23 in rest 24 25 26 am sanse sa iau sala :-S

Intrebare postata de iacob alin in Examenul.


  1. iacob alin a raspuns in 05 Iunie 2013:
    multumesc :* bfta celor lanti:P
  2. Drugea mihaela a raspuns in 03 Iunie 2013:
    ai sanse foarte mari succes
  3. Echipa pdc.ro a raspuns in 03 Iunie 2013:
    Ai sanse. Concentrare maxima la examen! Bafta! :)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici