Sa imi iau inima in dinti ?
Tot fac chestionare de la o vreme , am si citit , insa tot mai gresesc uneori si ma gandeam sa ma prezint la examen sa scap odata de acest stres . Ce ma sfatuiti ?
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 14 Iunie 2013:Felicitari Roxana si bafta la traseu! :)
-
Ionascu Roxana a raspuns in 14 Iunie 2013:Am luat . Am luat din prima ! Multumesc pentru sfaturi ! Mai am un hop,traseul .
-
pletea veronica a raspuns in 08 Iunie 2013:pfffffff si eu sunt in aceiasi situatie !!!
-
Ionascu Roxana a raspuns in 04 Iunie 2013:Multumesc pentru sfat !
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 04 Iunie 2013:Roxana poti sa incerci :) Citeste cu atentie intrebarile si variantele de raspuns, nu te grabi. Sunt intrebari capcana si o virgula pusa la locul potrivit schimba tot contextul. Inscrie-te la examen si mai fa chestionare si sigur vei reusi :) Succes!




