Tot fac chestionare de la o vreme , am si citit , insa tot mai gresesc uneori si ma gandeam sa ma prezint la examen sa scap odata de acest stres . Ce ma sfatuiti ?

Intrebare postata de Ionascu Roxana in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 14 Iunie 2013:
    Felicitari Roxana si bafta la traseu! :)
  2. Ionascu Roxana a raspuns in 14 Iunie 2013:
    Am luat . Am luat din prima ! Multumesc pentru sfaturi ! Mai am un hop,traseul .
  3. pletea veronica a raspuns in 08 Iunie 2013:
    pfffffff si eu sunt in aceiasi situatie !!!
  4. Ionascu Roxana a raspuns in 04 Iunie 2013:
    Multumesc pentru sfat !
  5. Echipa pdc.ro a raspuns in 04 Iunie 2013:
    Roxana poti sa incerci :) Citeste cu atentie intrebarile si variantele de raspuns, nu te grabi. Sunt intrebari capcana si o virgula pusa la locul potrivit schimba tot contextul. Inscrie-te la examen si mai fa chestionare si sigur vei reusi :) Succes!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici