Daca pic la oras, dau sala din nou?
Am luat sala pe 3 iunie. Multumesc pt ajutorul vostru. Daca pic la oras trebue sa dau sala din nou? Va multumesc
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 04 Iunie 2013:Felicitari Mariana! Au fost niste propuneri de modificare a legii in acest sens, dar nu s-a aprobat nimic inca. Ai grija la traseu sa nu-l pici. Atentie la semnele de circulatie si trecerile de pietoni. Succes! :)




