Am luat sala pe 3 iunie. Multumesc pt ajutorul vostru. Daca pic la oras trebue sa dau sala din nou? Va multumesc

Intrebare postata de Dalca Mariana in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 04 Iunie 2013:
    Felicitari Mariana! Au fost niste propuneri de modificare a legii in acest sens, dar nu s-a aprobat nimic inca. Ai grija la traseu sa nu-l pici. Atentie la semnele de circulatie si trecerile de pietoni. Succes! :)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici