De ce pe site sunt mereu admis iar cand dau examenul pic mereu ?

Intrebare postata de tiberiu stroica in Examenul.


  1. tiberiu stroica a raspuns in 08 Iunie 2013:
    multumesc pentru sfat
  2. Dorin Dorin a raspuns in 07 Iunie 2013:
    da tot din astea sunt la examen
  3. Bradac Catalin a raspuns in 07 Iunie 2013:
    deci daca nu ai luat sala (cum am facut si eu ) si pe pc aici pe site de descurci inseamna ca n-ai citit cu atentie intrebarile (teama, emotii, graba), incearca sa te controlezi si sa nu te gandesti la alte tampenii... :)
  4. Andrei Popescu a raspuns in 06 Iunie 2013:
    Nu imi dau seama..poate te grabesti..ai emoti etc... Eu am invatat toate chestionarele si am luat sala fara probleme... Cand vedeam intrebarea deja stiam raspunsul... In ce ordine sunt raspunsurile aicea exact asa sunt si la sala....

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici