Am luat azi examenul de teorie datorita acestui site cu 24 ffffffff bun vi-l recomand din suflet.

Intrebare postata de mihaela perescu in Examenul.


  1. pletea veronica a raspuns in 08 Iunie 2013:
    si pe mine ma ajuta mult acest sait , ma chinuiam cu cartea , aici totul e explicat! multumesc voua !
  2. pirvan rodica a raspuns in 08 Iunie 2013:
    si eu am luat examenul de teorie luni 3 iunie ,din prima inercare si am invatat numai dupa acest site .il recomand tuturor care au de dat examenul teoretic. BAFTA si invatati ,invatati,invatati.
  3. Bradac Catalin a raspuns in 07 Iunie 2013:
    am picat prima data sper sa iau a doua oara o sa fac dupa acest site, imi place ca iti arata un procent pe fiecare categorie si stii unde sa aprofundezi mai mult... !
  4. pop lenuta a raspuns in 06 Iunie 2013:
    pe bune :) felicitari atunci pot sa fac cu incredere de pe acest site nu ? :D apoi sper sa am si eu noroc sa il iau :(

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici