Buna , maine m-am decis sa dau sala . Intrebarea mea e daca maine ma programez dau in acceasi zi sala ? Si in cate zile ma poate programa la traseu ? Si daca se poate sa imi spuneti pas cu pas cum trebuie sa ma prezint la examen - adica unde trebuie sa duc dosaru ce trebuie sa fac mai exact Multumesc anticipat

Intrebare postata de Popescu Irina in Examenul.


  1. EDUARD DIACONU a raspuns in 20 Iunie 2013:
    Dupa noua lege cand depui dosarul,in aceeasi zi dai si sala.Atunci cand te inscrii iti te programeaza si la traseu. Scoala de soferi EDAUTO Ploiesti

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici