Sustinerea examenului
Buna , maine m-am decis sa dau sala . Intrebarea mea e daca maine ma programez dau in acceasi zi sala ? Si in cate zile ma poate programa la traseu ? Si daca se poate sa imi spuneti pas cu pas cum trebuie sa ma prezint la examen - adica unde trebuie sa duc dosaru ce trebuie sa fac mai exact Multumesc anticipat
-
EDUARD DIACONU a raspuns in 20 Iunie 2013:Dupa noua lege cand depui dosarul,in aceeasi zi dai si sala.Atunci cand te inscrii iti te programeaza si la traseu. Scoala de soferi EDAUTO Ploiesti




